Про компанію Apple FamilyМагазин Apple Family - це не просто інтернет-магазин електроніки Apple. Наша компанія може запропонувати дійсно широкий спектр послуг та товарів, що дозволяє в повній мірі реалізувати наш головний принцип - гаджети Apple можуть бути доступні для кожного! Це виражається аж ніяк не виключно в лояльну цінову політику, але також ще і в великому спектрі додаткових послуг.


Про наш асортимент гаджетів Apple

Ми реалізуємо виключно оригінальну продукцію Apple, проте, наш асортимент не обмежується лише новими моделями. За рахунок виваженої цінової і товарної політики, у вас буде можливість не тільки придбати швидше за інших українців найяскравіші новинки виробництва «яблучного» бренду, але також купити вже зняті з виробництва, але нерозпаковані моделі гаджетів або ж придбати дуже недорогу техніку Apple б / у. ми не спеціалізуємося на продажу виключно смартфонів і планшетів - також, у нс можна знайти всі різновиди персональних комп'ютерів і ноутбуків Apple, крім того - у нас вже є новітні годинник Apple iWatch.
Додаткові послуги мережі Apple Family

У магазині Apple Family ви легко можете не просто придбати техніку, але також отримати додаткову гарантію - навіть на пристрої були у вжитку. Крім цього, ми забезпечуємо сервісне обслуговування всіх видів техніки Apple, виробляємо розблокування iPhone і займаємося дійсно професійним ремонтом, використовуючи виключно оригінальні запчастини від виробника, а не будь-які китайські аналогі.Но головне достоїнство нашого магазину, крім широкого асортименту і доступних цін - це справжній професіоналізм наших співробітників, їх ввічливе ставлення до кожного клієнта, а також максимально лояльний сервіс. Ви можете переконатися в цьому, прийшовши в наш магазин у Львові, або - замовивши сподобався вам гаджет від Apple з доставкою в будь-яке місто України. Також - у нас постійно проходять акції, знижки і розпродажі, що дозволяють зробити покупку ще більш вигідною, тому підписуйтесь на наші акаунти в соціальних мережах, щоб не пропустити по-справжньому цікава пропозиція!

Рекомендовані

iPhone X 64Gb (Space Gray)

915$

iPhone X 256Gb (Silver)

1 045$

iPhone 8 64Gb (Gold)

650$

iPhone 8 256Gb (Silver)

785$

iPhone 8 Plus 64Gb (Silver)

775$

iPhone 8 Plus 256Gb (Gold)

930$

MacBook Pro 13'' Silver (MPXR2)

1 299$

MacBook Pro 13'' Space Gray (MPXQ2)

1 299$

Популярные

Б/У iPhone 5S 16Gb (Silver, Gold, Space Gray)

100$

Б/У iPhone 6 16Gb (Silver, Gold, Space Gray)

160$

Б/У iPhone 5S 32Gb (Silver, Gold, Space Gray)

115$

Б/У iPhone 5 16Gb (Black)

80$

iPhone 6S 16Gb (Rose Gold)

0$

iPhone 5S 16Gb (Space Gray)

220$

Б/У iPhone 4S 16GB (Black)

60$

Б/У iPhone 6 64Gb (Silver, Gold, Space Gray)

190$

Б/У iPhone 5S 64Gb (Silver, Gold, Space Gray)

130$