iPad mini 4 RetinaiPad mini 4 Wi-Fi 128Gb (Space Gray)

540$

iPad mini 4 Wi-Fi 128Gb (Silver)

540$

iPad mini 4 Wi-Fi 128Gb (Gold)

540$

iPad mini 4 Wi-Fi 64Gb (Space Gray)

460$

iPad mini 4 Wi-Fi 64Gb (Silver)

460$

iPad mini 4 Wi-Fi 64Gb (Gold)

460$

iPad mini 4 Wi-Fi 16Gb (Space Gray)

355$

iPad mini 4 Wi-Fi 16Gb (Silver)

350$

iPad mini 4 Wi-Fi 16Gb (Gold)

350$

iPad mini 4 Wi-Fi + LTE 128Gb (Space Gray)

685$

iPad mini 4 Wi-Fi + LTE 128Gb (Silver)

670$

iPad mini 4 Wi-Fi + LTE 64Gb (Space Gray)

565$

iPad mini 4 Wi-Fi + LTE 64Gb (Silver)

560$

iPad mini 4 Wi-Fi + LTE 64Gb (Gold)

455$

iPad mini 4 Wi-Fi + LTE 16Gb (Space Gray)

460$

Показано 1 по 15 з 17 (Всього сторінок 2)

Чому варто купити iPad mini 4

Характеристики iPad mini4 роблять це мініатюрне і функціональний пристрій підходить як длявиконання професійних завдань, так і для організації дозвілля. Потужний інебольшой планшет iPad mini 4 допоможе кожному користувачеві втілити в життя всі ідеї. Купити новий iPad mini 4 варто людям, які ценятлегкіе і компактні пристрої, що не втрачають своїх якостей через уменьшеніяразмера. iPad mini з дисплеєм Retina володіє наступними перевагами:

· Невеликі габарити


· Вага - всього 0,299 кг


· Привабливий іергономічний дизайн


· Потужний процесор ікачественно графіка


· Покращені камери зверхньо якістю зйомки


· Технологія Touch ID

Характеристики iPad mini4 позволяют считать устройство полезным для любой категории потребителей. Такойпланшет удобно брать с собой в путешествие, использовать для работы и во времядосуга. Польза планшета неоспорима – он пригодится и студенту, и работающемуспециалисту, и человеку, который не зависит от рабочего или учебного графика.

Чим зумовлена наша ціна на iPad mini 4

Як може побачити каждийпокупатель, ціна на iPad mini 4 в нашому магазині істотно нижчою за ту, яку багато хто звик бачити на цінниках в інших магазинах. У цьому нетнікакого підступу, ми не змушуємо клієнтів до додаткових платежів і непрактікуем обмеження мінімальної суми покупки. Магазин Apple Family неіспитивает необхідності в дорогої оренди або купівлі торгових приміщень, оскільки інтернет-магазин охоплює всі населені пункти України. До того ж, він не вимагає такої кількості співробітників, як в звичайних магазинах.


Ще одна причина такіхцен на Айпад міні 4 - це співпраця з виробником. Відомо, чтостоімость посередницьких послуг, необхідних продавцям, грає далеко не останню роль у встановленні цінової політики. Якщо вам потрібно купити айпадміні дешевше, в магазині часто проходять вигідні акції.

Як купити Айпад міні 4 в Apple Family

Якщо ви шукаєте, де купити iPad mini 4, Apple Family пропонує зручні умови доставки іоплати. Оскільки ми співпрацюємо з виробником, ви можете розраховувати насервісное обслуговування і якісний ремонт. Надається гарантія на всюпродукцію Apple. Купівля в нашому магазині займе всього пару хвилин. Її можноосуществіть як через сайт, так і в ручному режимі - за допомогою електронної поштиабо телефону.