iPhone 6 plusПоказано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)

iPhone 6 Plus

iPhone 6 з великим екраном Plus

Айфон 6 Plus - це представник передостаннього покоління смартфонів Apple, що відрізняється від стандартної версії збільшеною діагоналлю екрана, і, як наслідок - розмірами корпусу. Незважаючи на вихід новішого варіанта, характеристики iPhone 6 Plus ще довго дозволять займати йому гідне місце на світових ринках, так як він має всі переваги, за які цінується продукція компанії Apple. На ньому спокійно можна працювати з переважною більшістю додатків, створених для iOS, а високочутливий і великий дисплей дозволить насолоджуватися іграми, фільмами і книжками з максимальним комфортом.

Офіційна технічна підтримка від виробника, висока статусність бренду і вивірений до дрібниць стиль - усе це, природно, присутнє в цій моделі і робить її ідеальним подарунком для будь-якої людини. Крім того, за рахунок появи у продажу більш нової версії, ціна на iPhone 6 Plus змогла досить значно знизитися, відкриваючи двері в світ елітній продукції Apple практично для кожної людини.


Де купити iPhone 6 версії Plus

Якщо ви хочете замовити iPhone 6 Plus в Україні, то торговельна мережа Apple Family зможе запропонувати вам по-справжньому унікальні умови для покупки. Ви легко можете зробити замовлення з будь-якого міста України, або ж купити iPhone 6 Plus безпосередньо в нашому магазині. За рахунок нашого підходу до продажів, що виключає безліч витрат на підтримку відділень і філій по країні, ми завжди можемо надати вигідну і доступну ціну на iPhone 6 Plus і будь-які інші пристрої компанії Apple.

Також, не залишитеся ви і без оригінальної гарантії і професійного сервісу, а наші консультанти завжди допоможуть розібратися вам як з особливостями вашого гаджета, так і з його подальшим обслуговуванням.


Чому краще замовити оригінальний iPhone 6 Plus в Apple Family

Если вы до сих пор не приняли окончательного решения о том, где купить iPhone 6 Plus, то следующие факты, возможно, смогут подсказать вам правильный выход. Компания Apple Family, это:

  • Широкий вибір з усіх існуючих оригінальних моделей iPhone 6 Plus
  • Професійні консультації та допомога в освоєнні пристрою
  • Тільки оригінальна техніка із заводською гарантією
  • Можливість сервісного обслуговування
  • Ремонт і заміна техніки Apple на новішу
  • Доставка в будь-який населений пункт України
  • Можливість вибору з декількох способів оплати


І, наостанок, найголовніша наша перевага, якою ми пишаємося - дійсно людський підхід до кожного нашого покупця. Ми розуміємо, що нинішня економічна обстановка змушує бажати кращого, тому регулярно проводимо розпродажі і акції, на яких ви можете отримати бажаний айфон набагато дешевше.