iPhone 6Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

iPhone 6

iPhone 6 - як купити в Україні

Восьме покоління смартфонів Apple, в першу чергу, представлено гаджетом Apple iPhone 6 в його стандартній комплектації. Незважаючи на те, що останній айфон, що вийшов в 2015 році з приставкою «s» має кращі характеристики, вартість iPhone 6 робить його досі більш, ніж популярним, особливо з огляду на статусність цього бренду і той факт, що нові моделі ще практично не потрапили на українські ринки.

Якщо ви хочете приєднатися до клубу власників «яблучної» техніки і самостійно відчути, що значить ідеальний смартфон, тоді ви можете купити iPhone 6 в Україні в магазині Apple Family, а ми постараємося надати вам ідеальні умови для здійснення такої довгоочікуваної покупки.


Про продаж iPhone 6 в торговій мережі Apple Family

Наша компанія може надати по-справжньому унікальний сервіс, який вигідно відрізняє нас від будь-яких інших дилерів продукції компанії Apple. Ми представляємо не просто інтернет-магазин Apple Львів, але також маємо окремий оффлайн-магазин прямо в центрі міста, тому у нас ви можете купити айфон , попередньо потримавши його в руках.

Працюємо ми абсолютно офіційно, тому ви легко можете перевірити прийшовши за адресою розташування нашого магазину айфонів . Однак, за рахунок наявності у нас інтернет-майданчика, ми легко можемо відправити вам будь-яку техніку компанії Apple в будь-яке місто України - ви самостійно можете вибрати бажану вами службу доставки, а також підібрати найзручніший для вас вид оплати покупки.

Крім того, що у нас ви можете купити новий айфон 6, ми також можемо запропонувати на вибір деякі моделі з б / у товарів. При цьому, ми надаємо свою гарантію на всю продукцію, а при покупці нових айфонів ви отримуєте не тільки оригінальну гарантію виробника, а й можете скористатися нашими сервісними послугами з обслуговування вашого гаджета.


Цікавий факт

Багато компаній конкуренти при виході iPhone 6 влаштували масштабну антикампанію з метою показати недоліки iPhone, особливу увагу звертаючи на новий корпус виробу. Зокрема, були використані наступні аргументи:

  • Корпус гнеться
  • Матеріал корпусу виконаний з небезпечного металу
  • Камера виступає за межі корпусу на кілька міліметрів

У підсумку, представники Apple повністю спростували усі ці звинувачення, а розійшовша по мережі качка з «погнутими» айфонами виявилася лише качкою - служба техпідтримки компанії за весь час продажів зареєструвала лише 9 скарг на подібний дефект, що на порядок менше навіть в порівнянні з іншими моделями смартфонів.