iPhone 6S PlusПоказано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

iPhone 6s Plus

iPhone з великим екраном 6s Plus

Серед усіх наявних на даний момент в продажі моделей смартфонів від Apple, айфон 6 Plus володіє найвидатнішими характеристиками. Велика діагональ, потужна електронна начинка, стильний ультратонкий корпус, унікальні нововведення - ось що чекає того, хто вирішить замовити iPhone 6s Plus.


Що нового ви отримаєте в попередньому замовленні iPhone 6s Plus?

В першу чергу, виробник повністю виправив всі недоліки попередньої моделі пристрою. Яка викликала шквал обурень ситуація з пристроєм в кишені,що гнеться, була повністю нейтралізована використанням нової формули алюмінію для корпусу. Характеристики iPhone 6s Plus також були покращені в порівнянні з простою шостою моделлю - зміни торкнулися як процесора, випущеного в новому поколінні, так і подвоєнму обсягу оперативної пам'яті, а також дозволу камери, який покращився в півтора рази. Крім того, унікальним нововведенням стало застосування новітньої технології сенсора, яка дозволила гаджету розпізнавати не тільки безпосередньо натискання, але і його силу, що дозволило значною мірою розширити весь функціонал пристрою. Розміри при цьому не змінилися, а вага навіть трохи зросла.


Як купити iPhone 6s Plus і інших містах України

Якщо ви хочете купити iPhone 6s Plus, то наш інтернет-магазин зможе запропонувати вам дійсно вигідні умови для покупки. Ми - одна з перших українських мереж, які почали приймати передзамовлення iPhone 6s Plus, тому наші менеджери, як ніхто інший знають всі особливості цієї моделі і можуть забезпечити всеосяжну консультацію з будь-якого питання, пов'язаного з цим гаджетом. Купити iPhone 6s Plus у нас ви можете не тільки за допомогою інтернет-магазину, але і безпосередньо в нашій торговій точці, розташованій практично в самому центрі міста.

Жителів інших міст України ми можемо порадувати швидкою і надійною доставкою, а також дуже доступною ціною на iPhone 6s Plus - наш формат роботи дозволяє нам забезпечити значну економію власних коштів при максимальному охопленні споживчої аудиторії по всій країні.Якщо ви ще не визначилися, де замовити iPhone 6s Plus, то команда Apple Family може запропонувати вам:

  • Ідеальна якість оригінальних нових гаджетів від Apple
  • Офіційну гарантію і сервісне обслуговування
  • Обмін старих моделей на нові
  • Швидку і безпечну доставку
  • Безліч варіантів оплати
  • Якісну професійну консультацію
  • Постійні акції, розпродажі та знижки

Просто зателефонуйте нам по телефону або зробіть замовлення прямо на сайті - і ви напевно залишитеся задоволені як вашим новеньким айфоном, так і співпрацею з нашим магазином!