iPhone 6sПоказано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)

iPhone 6s

iPhone новітньої версії - 6s

Смартфон Apple iPhone 6s - це поки що найсучасніший і високопродуктивний гаджет цієї компанії. Своєму братові з приставкою «плюс» він поступається лише довжиною діагоналі - проте, далеко не для кожної людини це буде мінусом. Характеристики iPhone 6s зараз є, безумовно, одними з кращих для мобільних пристроїв і легко можуть посперечатися з повноцінними персональними комп'ютерами, які існували п'ять років тому. Проте, настільки висока популярність бренду, його статусність і висока ціна iPhone 6s призводять до того, що безліч людей намагаються заощадити і, в підсумку, потрапляють в лапи шахраїв.


Як же купити iPhone 6s недорого?

У магазині Apple Family ціна iPhone 6 нижче, ніж де б то не було - за рахунок нашого налагодженого формату роботи і можливості забезпечувати оригінальною технікою Apple всіх жителів України ми не несемо зайвих витрат і можемо дозволити значно знизити ціну на такі бажані пристрої. Крім того, за рахунок виняткової співпраці безпосередньо з виробником у нас можна було замовити iPhone 6s безпосередньо відразу після виходу, не чекаючи, поки він з'явиться у посередників.Про нововведення моделі iPhone 6s

Говорячи про зміни, які зазнав самий статусний і стильний смартфон в світі, слід зазначити ряд наступних фактів, якими володіє цей гаджет в порівнянні зі своїм попередником, а саме:

  • У два рази більший обсяг оперативної пам'яті
  • Процесор нового, дев'ятого покоління
  • У півтора рази більша роздільна здатність камери
  • Більш міцний і надійний корпус із спеціального алюмінієвого сплаву

Саме тому ви можете бути впевнені в тому, що будь-які додатки, розроблені для iOS працюватимуть на ньому ідеально, адже це - провідний зразок і флагман операційної системи.


Як купити новий iPhone 6s в нашому магазині

У нас можна купити iPhone 6s в Україні найпростіше - ви можете швидко оформити замовлення прямо на сайті і вже через кілька днів отримати його собі, незалежно від вашого населеного пункту. Або ж, ви можете прийти в наш магазин і відразу подивитися на ваш майбутній шикарний гаджет. Наші продавці завжди будуть раді запропонувати вам професійну консультацію, надати оригінальну гарантію від виробника чи навіть поміняти ваш старий «яблучний» гаджет на новий айфон 6s. Просто зателефонуйте нам, і питання про те, де купити iPhone 6s відпаде сам собою.