iPhone 7Показано 1 по 17 з 17 (Всього сторінок 1)

iPhone 7

Новий айфон блискавично завоював популярність серед покупців, завдяки безлічі факторів, таких як оригінальний і стильний дизайн; камера, яка може конкурувати на рівні з професійними "зеркалками". Здивуйте своїх друзів блискучими знімками за допомогою цифрового зуму і оптичної стабілізації. Камера підтримує зйомку в Full-HD і 4K. Всі зафіксовані моменти ви можете зберігати прямо в смартфоні, завдяки великому обсягу внутрішньої пам'яті від 32 Гб до рекордних 256 Гб, в залежності від моделі пристрою. Насиченість і якість картинки забезпечує Retina HD-дисплей смартфона, який став на 25% яскравіше своїх попередників, що є, досить-таки, значним показником. Крім того айфон сім оснащений чотирьохядерним процесором, одним з найпотужніших на даний момент, що гарантує високу продуктивність коли це необхідно, а програмна начинка зможе істотно знизити енергоспоживання акумулятора, який в свою чергу є найбільш ємним серед всіх моделей iPhone.

 

Новий iPhone 7 оснащений стерео динаміками, потужність яких значно збільшена в порівнянні зі старими моделями. Насолоджуйтеся глибиною і якістю звуку завдяки розширеному динамічному діапазону. Серед нововведень, варто відзначити новий роз'єм для підключення навушників типу Lightning, але власникам старих гарнітур не варто турбуватися, так як в комплект входить спеціальний адаптер 3.5 мм. Сьомий айфон може похвалитися вологозахистом, зробленому відповідно до сучасних стандартів, тепер можна не боятися випадкового падіння смартфона в воду, але все ж не варто тримати його довго у воді. Корпус пристрою став набагато ударостійким і надійним ніж старі моделі.

 

У наш час смартфони вже не просто "звонилка", а засіб заявити про себе, а сам бренд Apple є показником статусу успішної людини. Мережа магазинів Apple Family дозволяє вам бути ближче до майбутнього, адже ми надаємо унікальну можливість купити оригінальний айфон за доступною ціною. Якість товару гарантуємо. Доставити замовлення в будь-яке місто на території України - не є для нас перешкодою