iPod


Уточнити пошук


Показано 1 по 17 з 17 (Всього сторінок 1)

iPod

Чому варто купити айпод


Найперші моделі iPod купити бажали всі любителі новомодних технічних новинок. Зараз же інтерес до цього виду техніки згас, споживачі стали віддавати перевагу айфон і Айпад. Однак айподи не забуті, вони продовжують користуватися успіхом серед людей, які цінують їх основні функції та переваги:

  • Відмінна якість відтворення звукозапису
  • Доступ до інтернету за допомогою бездротового з'єднання
  • Перегляд відео у високій якості
  • Створення та перегляд фотоальбомів
  • Відтворення книг і текстових документів
  • Використання якісної камери для зйомки фото і відео
  • Функція диктофона
  • Прослуховування радіостанцій
  • Використання ігор і додатків від Apple


Чому варто купити айпод, а не який-небудь інший «яблучний» гаджет? Більшість моделей компактні і легкі, наприклад, айпод нано. Ціни на iPod значно нижче, ніж вартість айфона або Айпад. Якщо вам потрібно багатофункціональний пристрій, який займе Ваш час в поїздці, плеєр айпод стане прекрасним рішенням. Первісне призначення цього девайса - це саме прослуховування музики, але сучасні моделі мають безліч додаткових функцій.

Чим обумовлені наші ціни на iPod


При покупці однієї з моделей iPod ціна її може порадувати більшість покупців. «Яблуневий» багатофункціональний плеєр обійдеться дешевше, ніж більшість гаджетів Apple. Але при покупці в магазині Apple Family ви можете заощадити ще більше. На айпод ціни пропонуються порівняно низькі, і в цьому немає ніякого підступу.

Як інтернет-магазин, Apple Family не потребує дорогої оренди або купівлі торгового приміщення, а також в його оснащенні. Незважаючи на відсутність філій по великих містах України, ми з легкістю охоплюємо всі населені пункти країни за допомогою інтернету. Apple Family не потребує також у великій кількості персоналу, що знижує наші витрати. Ми не користуємося послугами посередників і співпрацюємо з виробником безпосередньо, а адже націнка посередника може становити аж до половини вартості продукції.

Як купити плеєр від Епл


Якщо ви побачили, скільки коштує айпод в нашому магазині і вирішили його придбати, перенесіть вподобану вам модель в електронний кошик покупця. Якщо цей спосіб вам не підходить, можна купити айпод в ручному режимі - за допомогою телефону або електронної пошти. Всі заявки обробляються оперативно.