Оплата та доставка

Якщо ви хочете купити iPhone в Україні з доставкою в будь-який населений пункт - зробити це в магазині Apple Family буде простіше простого. Незважаючи на те, що у нас є звичайні магазини, робота в форматі торгового майданчика в Інтернеті дозволяє нам обслуговувати клієнтів з усіх регіонів України. Тому, зробити у нас покупку ви можете, не виходячи з дому, а вже через кілька днів ви гарантовано зможете насолоджуватися своєю новою технікою Apple, яка приїде до вас ціла та неушкоджена!


Як відбувається оплата

Якщо ви вирішили купити у нас продукцію Apple, то ми можемо запропонувати великий вибір різноманітних способів оплати, включаючи:


Накладений платіж після отримання товару від кур'єра

Оплату на місці в нашому магазині

Оплату банківськими картами і іншими електронними платіжними засобами

За рахунок цього, покупка буде для вас дійсно комфортним та зручним, а вам не доведеться здійснювати будь-які зайві дії, якщо ви хочете купити нову оригінальну техніку від Apple. Ми пропонуємо дійсно зручні механізми для здійснення оплати без будь-яких зайвих комісій - вам потрібно буде розрахуватися лише за безпосередню вартість товару, а супутні витрати ми візьмемо на себе!


Якщо ж ви не знайшли вашої платіжної системи в списку підтримуваних нашим магазином - обов'язково повідомте нам про це будь-яким зручним для вас способом - за допомогою електронної пошти або по телефону, і ми обов'язково зробимо всі можливі заходи для усунення такого недоліку.


Про доставку

Ми пропонуємо швидку та надійну доставку в будь-який населений пункт України. Apple Family користується виключно послугами перевірених і заслуговують на довіру перевізників, здатних акуратно і дбайливо доставити тонку електроніку навіть в самий віддалений населений пункт країни. Тим не менш, ви завжди можете попросити організувати доставку кур'єром вашої улюбленої поштової служби - наші менеджери і консультанти завжди будуть раді піти вам назустріч.


Кожна доставка є застрахованою, тому навіть у разі форс-мажорних обставин ви не залишитеся без вашої довгоочікуваної покупки, а всі витрати, пов'язані з неотриманням вами товару ми візьмемо на себе.


Також, ви можете скористатися не тільки послугами нашого магазину, а й сервісного центру за допомогою служби доставки - ми гарантуємо прийняття вашої «яблучної» електроніки і її ремонт в найкоротші терміни, після чого відправимо її вам назад в самий зручним для вас способом.