iPad AirПоказано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)

iPad Air

Чому варто купити iPad Air


Планшет iPad Air відмінно підходить людям, яким потрібен якісний і функціональний пристрій, але бажання купувати виключно новинки немає. Лінійка планшетів Apple оновлюється практично щороку, при цьому вартість торішніх моделей або варіантів дворічної давності набагато нижче, в порівнянні з останніми Ipad. Відповідно, купити iPad Air в розстрочку може людина з будь-яким доходом. Характеристики iPad Air цілком відповідають середньостатистичним потребам людей, яким потрібен планшет для дозвілля або роботи, незважаючи на те, що це модель 2013 року. Її відрізняють такі переваги:

  • Зручний мінімалістичний дизайн
  • Висока продуктивність і багатофункціональність
  • Якісне програмне забезпечення
  • Корпус з міцного алюмінію
  • Чутливе сенсорне управління

У відгуках iPad Air часто називають «повітряним» планшетом - він легкий, зручний у використанні і відрізняється простотою управління. Планшети iPad Air непогані як для ігор, так і для спілкування за допомогою інтернету, роботи і виконання інших завдань.


Чому у нас такі низькі ціни на iPad Air

Ціна на iPad Air знижена, як і на всю продукцію Apple дворічної давності. Але ми пропонуємо ще більш вигідну цінову політику. У нас можна купити iPad Air зовсім дешево. Ніякого підступу в цьому немає. Справа в тому, що інтернет-магазин не потребує оренди та купівлі торгових приміщень. Ми з легкістю охоплюємо всі населені пункти країни - інтернет і надійна служба доставки, а також співпраця з зручним платіжним сервісом надає нам широкі можливості в зниженні вартості продукції.

Крім цього, інтернет-портал з продажу продукції з яблучними логотипом не вимагає такої кількості співробітників, як будь-яка мережа магазинів. Заощаджуємо ми і на посередницьких послугах, співпрацюючи з виробником безпосередньо. Одночасно це і причина надання гарантії на товари, а також гарантійного ремонту та сервісного обслуговування.

Якщо ви бажаєте купити iPad Air дешево, ви можете звернути увагу на акції, які зроблять покупку ще вигідніше. Магазин Apple Family спрямовує зусилля на те, щоб зробити покупки вигідними. Пам'ятайте, що навіть торішня модель планшета від Apple зробить вас членом елітного клубу власників яблучної техніки. Air iPad стане непоганим статусним і функціональним придбанням.