Обмін і повернення товару

Компанія Apple Family намагається надавати дійсно якісний сервіс кожному нашому покупцеві, однак, форс-мажорні ситуації можуть трапитися з кожною людиною. Саме тому ми завжди готові запропонувати нашим покупцям додаткові гарантії, які допоможуть переконатися в тому, що ваші кошти не будуть витрачені даремно. Ми є офіційно зареєстрованим підприємством і працюємо не тільки в форматі інтернет-магазину - у нас є оффлайн-магазини, де ви можете наочно подивитися на усі товари компанії Apple, наявні в нашому асортименті.

Про повернення грошей за товар

Ми дотримуємося всіх законів про захист прав споживачів, тому ви можете легко повернути куплену вами техніку Apple протягом перших двох тижнів після покупки без пояснення причин. У цій ситуації ми просто повернемо вам гроші за умови, що товар не буде мати ніяких зовнішніх або структурних пошкоджень, а також буде переданий на повернення разом з усією придбаною комплектацією- інструкціями, аксесуарами, упаковкою.

Також, повернення грошей можливий, якщо у вас станеться поломка під час гарантійного терміну обслуговування покупки при неможливості заміни товару на аналогічний або його повноцінного ремонту. Ми завжди будемо раді піти вам назустріч і зробити так, щоб ви залишилися задоволені якістю нашого обслуговування в абсолютно будь-якій можливій ситуації.

Про обмін товару

Якщо ж у вас трапиться якась проблема під час гарантійного терміну обслуговування з вашою покупкою, ви будете мати право вимагати її заміни на аналогічний товар - ми легко підемо вам назустріч. Також, ми можемо самостійно провести сервісне обслуговування будь-«яблучної» техніки, яке буде точно так же абсолютно безкоштовним під час дії гарантії.

Крім цього, у нас можна також поміняти старий iPhone на новий, якщо вас зацікавить подібна пропозиція. Для уточнення деталей про обмін старої техніки Apple на нову - зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті, або напишіть листа на нашу електронну пошту.

Обмін і повернення товару в торговій мережі Apple Family можна зробити як безпосередньо в нашому магазині, так і за допомогою поштової доставки з будь-якого іншого населеного пункту України.