Новости

09/04/2021
Незважаючи на те що відносно недавно App Store зазнав масштабний редизайн, який зробив його більш привабливим зовні, правила публікації і навіть сама методика пошуку практично не змінювалися. Apple як не допускала до розміщення в каталозі потокові ігрові сервіси, так і не допускає, не кажучи вже про те, що шукати нові додатки в App Store завжди було досить незручно. Але якщо хмарний геймінг доступний користувачам iOS у вигляді прогресивних веб-додатків, то ось виправити недоліки пошуку в App Store могла тільки Apple. І вона-таки виправила їх. Ну, по крайней мере, частково.
⇢ Читать далее
07/04/2021
Стандартний цикл оновлення браузера Chrome, якого Google дотримувалася незалежно від платформи, завжди становив 6 тижнів. За цей час розробники пошукового гіганта як раз встигали підготувати до релізу чергової апдейт. Причому в даному випадку мова йде про цілком собі великих оновленнях, що включають в себе кілька нових функцій, тоді як проміжні патчі, спрямовані на виправлення багів і вразливостей, виходили окремо. Однак в листопаді минулого року Google несподівано перестала випускати оновлення Chrome для iOS в принципі, відновивши підтримку тільки зараз.
⇢ Читать далее
02/04/2021
Кожне запрошення Apple на черговий захід, незалежно від того, проходить воно онлайн або офлайн, - це окремий вид мистецтва. У Купертино завжди з великим трепетом підходять до їх складання, намагаючись, щоб запрошення вийшли одночасно і красивими, і що говорять. Говорять про те, до чого варто готуватися гостям або глядачам майбутньої події. Незважаючи на те що в останні роки в запрошеннях стало менше абстрактного і більше конкретного, це не видалило з них прихований підтекст. Тому поміркувати, що нас чекає, як і раніше можна.
⇢ Читать далее
01/04/2021
Apple анонсувала дати проведення конференції WWDC 2021, на якій буде представлена iOS 15, macOS 12 і інші нові версії операційних систем компанії. Захід пройде з 7 по 11 червня, причому Apple знову вибрала онлайн-формат, значить і основний захід теж пройде в запису. Хоча Коронавірусние обмеження поступово слабшають, Apple поки не ризикує проводити офлайн-конференцію, так як щорічно WWDC відвідують тисячі розробників. Адже це не менш важлива подія зі світу Apple, ніж презентація нового iPhone.
⇢ Читать далее
30/03/2021
Незважаючи на те що багато користувачів як і раніше ставляться до Apple Watch вельми скептично, сприймаючи їх швидше як пристрій для отримання повідомлень, за фактом це надзвичайно перспективний пристрій. Сама того не підозрюючи, компанія створила вкрай просунутий гаджет, здатний виступати в ролі засобу функціональної діагностики, виявляючи не тільки захворювання, але і дозволяючи проводити різного роду тести для визначення стану здоров'я користувача. І все це завдяки одному тільки пульсометру, який є навіть у самій першій моделі годинника
⇢ Читать далее
29/03/2021
Якщо ви отримали повідомлення про доступність оновлення iOS 14.4.2, я б порадив завантажити його якомога швидше. Нова версія iOS усуває проблему безпеки як для iPhone, так і для iPad. Apple випустила iOS 14.4.2 в п'ятницю ввечері за московським часом, і багато хто міг це пропустити. У той же час з точки зору безпеки це оновлення важливіше, ніж навіть, наприклад, iOS 14.5, в якій набагато більше нововведень, і яка поки перебуває в статусі бета-тестування.
⇢ Читать далее
10/03/2021
Простір в нижній частині ноутбуків зліва і праворуч від трекпада давно не дає спокою інженерам Apple. Воно використовується виключно як опора для рук користувача, що є цінним і здорово - але марнотратно. Квадратний міліметр поверхні ноутбука на вагу золота. Що тільки не пропонували тут розмістити - але нарешті, схоже, цим областям знайшли застосування, яке не викликає заперечень. Вони, як і деякі інші області поверхні ноутбука, могли б впливати на дотик користувача вібрацією, повідомляючи про результати його дій або про події в системі. Не привертаючи уваги оточуючих, не відволікаючи користувача і не збиваючи його з робочого ритму.
⇢ Читать далее
09/03/2021
Заходи Apple ніколи не стають несподіванкою для справжніх фанатів бренду. Як правило, за пару тижнів, а то і за місяць до передбачуваної презентації який-небудь інсайдер або аналітик обов'язково зіллє дату, формат її проведення і хоча б приблизний перелік новинок, які можуть на ній уявити. Звичайно, іноді прогнози не збуваються, і Apple не тільки не випускає очікуваних усіма продуктів, але навіть не проводить самого заходу. Але будемо сподіватися, що чутки про презентацію 23 березня все-таки збудуться.
⇢ Читать далее
08/03/2021
Сьогодні, 8 березня, Apple випустила iOS 14.4.1 для всіх. Оновлення вийшло без попереднього тестування, що вказує на його екстрений характер. Очевидно, що в Купертіно дуже поспішали випустити апдейт. У всякому разі, понеділок - абсолютно нетиповий день для свіжих версій ОС. Зазвичай компанія вважає за краще випускати їх у вівторок. А раз вона вважала за краще не чекати його, значить, у неї були свої причини не затягувати з оновленням, яке орієнтоване на виправлення багів.
⇢ Читать далее
03/03/2021
В ніч з 2 на 3 березня Apple випустила третю бета-версії iOS 14.5 і iPadOS 14.5. Обидва поновлення, як і годиться, вийшли через два тижні після попередніх збірок, проте скачати їх зможуть тільки користувачі з обліковими записами розробників або при наявності відповідного. профілю. Оскільки це функціональні оновлення, які містять в собі досить багато нововведень, кожен етап випробувань займає не менше двох тижнів. Розберемося, про які нововведення йде мова і як встановити тестову збірку поновлення.
⇢ Читать далее