Новости

16/10/2018
Після старту продажів нових iPhone ми не змогли втриматися від того, щоб раніше багатьох взяти XS Max і поділитися враженнями від використання.
⇢ Читать далее
15/10/2018
Група вчених з Університету Північної Кароліни спільно з колегами з Університету Юти розробили дослідження Binge Eating Genetics Initiative (Програма вивчення генетики переїдання) або просто BEGIN.
⇢ Читать далее
12/09/2018
Функція «Екранний час» з iOS 12, покликана допомогти користувачам подолати свою залежність від iPhone, є не більше ніж півзаходом. Такий висновок зробила журналістка The Wall Street Journal Джоанна Штерн. За її словами, нововведення може скоротити час використання смартфона, тільки якщо користувач готовий і дійсно хоче цього. Ідея «Екранного часу» полягає в тому, що якщо дати користувачеві знати про те, скільки часу він проводить, дивлячись в екран свого смартфон, він захоче скоротити його. Функція намагається сприяти цьому, пропонуючи можливість установки тимчасових обмежень на використання певних програм або додатків з певної категорії.
⇢ Читать далее
12/09/2018
По завершенні презентації, яка тривала близько двох годин, Apple випустила Golden Master-версії оновлених ОС. Це фінальні бета-збірки, які не відрізняються від релізних ревізій і містять в собі остаточний набір функцій. Оновлення вже доступно для завантаження всім власникам сумісних пристроїв. В iOS 12 Apple переглянула підхід до розвитку фірмової ОС, приділивши увагу її оптимізації. Оновлення підвищує швидкодію старих пристроїв, скорочуючи затримку при спрацьовуванні клавіатури до 70%, камери - до 50% і дозволяючи додаткам запускатися вдвічі швидше, ніж на попередніх збірках iOS.
⇢ Читать далее
12/09/2018
Питання про шкоду неоригінальних зарядних кабелів для iPhone і iPad піднімався вже кілька разів, проте до цих пір Apple не приділяла йому належної уваги. Тільки після того, як в результаті використання китайської «зарядки» від удару струмом померла китайська дівчина, корпорація розмістила відповідне попередження на своєму офіційному сайті в Піднебесній. Крім загальних фраз, Apple опублікувала інструкцію, по якій можна відрізнити оригінальний аксесуар від підробленого, пише The Verge. Технологічний гігант закликає звіряти кожен напис на зарядці, якщо її покупка здійснюється не в роздрібному магазині Apple. Особлива увага приділяється знаменитій фразі «Designed by Apple in California».
⇢ Читать далее
26/08/2018
Тайванський виробник TSMC залишиться єдиним постачальником мобільних процесорів для Apple як мінімум до 2020 року. Про це повідомило видання EE Times з посиланням на власні перевірені джерела в ланцюзі постачань.
⇢ Читать далее
26/08/2018
Вже ні для кого не секрет, що Apple приділяє особливу увагу сфері охорони здоров'я і досліджень в цій області. Згідно з новою патентній заявці, яка була опублікована Управлінням по патентам і товарним знакам США, Apple розробляє метод неінвазімного моніторингу рівня цукру в крові, який буде впроваджений в Apple Watch. Якщо показаний спосіб доведе свою ефективність, то це може бути проривом для всієї медичної індустрії.
⇢ Читать далее
26/08/2018
Соціальна мережа Twitter оголосила про припинення підтримки застарілих мобільних операційних систем. Нове оновлення додатка під номером 7.3, яке вже є в App Store, буде не можна встановити на iOS 9 або більш ранні версії. Даний крок дозволить оптимізувати розробку програми та впровадити нові рішення. На жаль, ми змушені повідомити, що пристрої під управлінням iOS 9 і більше старших версій операційної системи, більше не зможуть скористатися новими можливостями, - йдеться в офіційній заяві соціальної мережі. При цьому Twitter ніяк не обмежує роботу програми на старих ОС, і це значить, що сервісом можна буде користуватися ще якийсь час, поки не будуть оновлені основні API.
⇢ Читать далее
26/08/2018
Незабаром Apple може поліпшити автономність своїх пристроїв, завдяки новій енергозберігаючої технології екрану. Про це з посиланням на власні перевірені джерела повідомляє аналітична компанія IHS Markit. Згідно зі звітом, розробка ведеться вже давно - у Apple вже є три зареєстрованих патенту з докладним описом методики. В даний час всі відомі AMOLED-матриці побудовані на низькотемпературному полікремнієвих тонкоплівкових транзисторі (LTPS TFT). Якщо вірити джерелу, в планах Apple внести серйозні зміни в будову даного типу матриць. В якості альтернативи LTPS, компанія збирається використовувати в нових екранах низькотемпературний полікристалічний оксид (LTPO). Це вирішить кілька проблем: В першу чергу, це відіб'ється на автономності. Нова технологія дисплея буде економніше на 5-15%. На заводі такий екран можна буде поставити під більш точної калібрування. Даний тип матриць потенційно може підтримувати більш високу роздільну здатність.
⇢ Читать далее