Новости

11/06/2018
У watchOS 5 представлена нова функція Walkie-Talkie - абсолютно новий спосіб спілкування з голосового зв'язку. Щоб скористатися ним, достатньо торкнутися зап'ястя. За допомогою коротких голосових повідомлень власники Apple Watch зможуть спілкуватися між собою.
⇢ Читать далее
11/06/2018
Apple випустила другу бета-версію iOS 11.4.1. За традицією, що склалася, спочатку встановити оновлення зможуть тільки власники сумісних пристроїв з обліковими записами розробників. Завантаження здійснюється по повітрю або з відповідного розділу на офіційному сайті компанії Apple.
⇢ Читать далее
11/06/2018
У додатку Apple Music для iOS і macOS з'явився розділ з майбутніми релізами. Там передплатники музичного сервісу Apple зможуть прослухати композиції, які увійдуть в нові альбоми, дізнатися дату їх повноцінного появи на майданчику, а також відразу додати предреліз в свою аудіотеку.
⇢ Читать далее
06/06/2018
Хоча Apple ніяк не торкнулася бездротові навушники AirPods на презентації iOS 12 (а пора б, новий чохол для зарядки ми зачекалися), компанія все ж не забула про цей пристрій в новій операційній системі. Одна з функцій iOS 12 дозволяє «підслуховувати» за іншими за допомогою AirPods.
⇢ Читать далее
06/06/2018
Apple офіційно припинить програмну підтримку оригінальних Apple Watch вже цієї осені. Про це йдеться на офіційному сайті компанії. Дебютні годинник бренду, включаючи модифікацію Edition з 18-карат золота вартістю 17 000 доларів, не зможуть оновитися до watchOS 5.
⇢ Читать далее
01/06/2018
Останнім часом все більше користувачів вважають за краще купувати техніку (не тільки Apple) онлайн. Це і справді зручно - ходити нікуди не потрібно, асортимент магазину на сайті перед очима, можна спокійно вивчити технічні характеристики. Однак ризиків, пов'язаних з купівлею товарів в інтернеті, нітрохи не менше, ніж в офлайні. Сьогодні поговоримо про те, які підводні камені таїть в собі онлайн-шопінг, на що варто звертати увагу, і як заощадити, але не залишитися при цьому з «цеглою» в руці.
⇢ Читать далее
01/06/2018
Apple слід дозволити стороннім розробникам створювати додатки, які б покращували інтерфейс iOS, як це вже реалізовано на Android. З такою вимогою виступила ініціативна група під назвою Digital Wellness Warriors, почавши збирати підписи на підтримку своєї позиції.
⇢ Читать далее
01/06/2018
Незважаючи на високу частку Android на ринку смартфонів і велика кількість пристроїв, магазину додатків Google Play не вдається наблизитися до App Store, коли мова заходить про виручку. Нове дослідження аналітиків з Morgan Stanley свідчить про те, що з одного завантажити програму Apple заробляє в чотири рази більше.
⇢ Читать далее
31/05/2018
Рівно через добу після релізу перших бета-версій iOS 11.4.1, macOS 10.13.6 і tvOS 11.4.1 для розробників Apple випустила загальнодоступні збірки. Оновлення вже доступні для завантаження по повітрю всім учасникам програми попереднього тестування, мають в своєму розпорядженні сумісні пристрої.
⇢ Читать далее
31/05/2018
Компанія Google офіційно представила перше в світі додаток з підтримкою ARKit і ARCore. Розробка, що отримала назву Just a Line, вже доступна для завантаження в каталогах App Store і Google Play, дозволяючи власникам різних мобільних платформ взаємодіяти один з одним в доповненої реальності.
⇢ Читать далее