Новости

14/01/2021
13 січня, Apple випустила другу бета-версії iOS 14.4, macOS 11.2, watchOS 7.3 і tvOS 14.4. Їх запуск відбувся через майже цілий місяць з моменту виходу дебютних збірок. Зазвичай Apple не дозволяє собі робити такі довгі перерви, намагаючись випускати свіжі апдейти, в тому числі тестові, кожні 1-2 тижні. А подібного роду затримки трапляються тільки у виняткових випадках, про які в Купертіно не мають звичаю поширюватися перед користувачами, вважаючи, що для них ця інформація буде зайвою. Напевно, це й на краще.
⇢ Читать далее
14/01/2021
У лінійці яблучних ноутбуків пробіл. У ній не вистачає моделі, яку багато хто був би радий придбати, але в липні 2019 року останній такий MacBook, що називався MacBook 12 (так, так просто), був знятий з виробництва. Навіть ті, хто вважає за краще маленькі ноутбуки, поставилися до його кончину з розумінням, але зовсім не через те, що такі ноутбуки більше нікому не цікаві і не потрібні. Невдалою була конкретна модель, в наступний раз все вийде краще.
⇢ Читать далее
12/01/2021
Чи є серед пристроїв Apple по-справжньому небезпечні? Очевидно, що ні, інакше б компанію давно вивели на чисту воду, засудили і оштрафували. Була справа, коли її намагалися звинуватити у випуску небезпечних смартфонів з високим рівнем електромагнітного випромінювання, і якась незалежна лабораторія навіть це довела, але далі публікацій в ЗМІ справа не зайшла. Швидше за все, позначилася неоднозначність зроблених висновків, які перевіряли більш компетентні органи і не виявили ніяких порушень. Але у випадку з магнітами MagSafe все виявилося куди серйозніше.
⇢ Читать далее
11/01/2021
На цьому тижні в Мережі стали гаряче обговорювати одну з функцій Apple Watch, яка насправді була ще в перших розумних годиннику Apple, які вийшли в 2015 році. Йдеться про можливість, яка дозволяє щогодини служити видошукачем і пультом дистанційного керування для камери вашого iPhone.
⇢ Читать далее
08/01/2021
В останні роки, мабуть, не було нічого більш постійного, ніж дизайн Mac'ов, крім хіба що скарг на його незмінність - в той час, як в промисловому дизайні Windows PC життя вирувало і переливалася через край: змінювалися їх форми, виникали незвичайні гібриди (комп'ютера і планшета, наприклад). А між Mac'амі першого десятиліття цього століття відмінностей зникаюче мало. Мабуть вирішивши, що ідеальна форма Mac'ов досягнута, Apple зупинилася на цьому. І навіть після першого переходу на ARM, нічого не змінилося. Відрізнити MacBook Pro 13 початку 2020 року на Intel від MacBook Pro 13 кінця 2020 року на M1 не так просто. Тепер все зміниться.
⇢ Читать далее
04/01/2021
Незважаючи на те що iPad вже не користується такою популярністю, як раніше, і вважається скоріше нішевим пристроєм, для певного кола користувачів це саме той інструмент, без якого ну просто неможливо обійтися. Я сам, до речі, ставлюся до їх числа, а тому регулярно оновлюю iPad на нову модель, хоч і роблю це помітно рідше, ніж у випадку з iPhone. Просто мені подобається можливість посёрфіть в браузері на великому екрані, подивитися фільм або відео, коли не хочеться вмикати телевізор, або, на худий кінець, попрацювати, якщо немає можливості відкрити ноутбук. Але який планшет, в такому випадку, купити?
⇢ Читать далее
28/12/2020
Фірмові аксесуари Apple, як і електроніка, коштують досить дорого. Для компанії вважається нормальним випустити чохол для iPhone, який буде коштувати 3-4 тисячі рублів. Це буде самий що ні на є звичайний чохол без вбудованого акумулятора з самого звичайного силікону або шкіри не найвищої якості, який приблизно через півроку використання засалено і забрудниться так, що його буде не відмити. Що й казати про функціональні аксесуари, які стоять ще дорожче, а надійність мають приблизно таку ж. Тому немає нічого дивного в тому, що багато хто почав шукати на AliExpress китайські аналоги аксесуарів Apple, якими та оголосила бій.
⇢ Читать далее
25/12/2020
Зовнішній акумулятор - штука дуже зручна, але тільки якщо він вбудований в чохол смартфона. Завдяки йому можна істотно продовжити термін служби апарату від однієї зарядки, а значить, відстрочити неприємний момент пошуку розетки, перебуваючи далеко від дому. Зрозумівши, що споживачам це потрібно, Apple теж налагодила випуск кейсів з вбудованим акумулятором, які, проте, виявилися не зовсім вдалими з дизайнерської точки зору. Тому багато хто з тих, хто шукав такого роду рішення, звертали увагу на продукцію сторонніх виробників. Але такого, здається, не бачив ще ніхто.
⇢ Читать далее
22/12/2020
15 років тому Стів Джобс пообіцяв завершить перехід на Intel-процесори протягом двох років, але перейти вдалося набагато швидше. Як випливає з недавно опублікованої інформації з нібито скопійованого в Apple цілком таємного документа, слід сумний висновок: сюрпризів Чи не буде, і перехід на Apple Silicon Займе обіцяні Тімом Куком два роки. Мабуть, побоюючись агресивної реакції з боку Apple, зміст цього документа Опублікував таємно, не повідомляючи про те, що могло б викликати найбільший інтерес. І все ж в ньому розказано про те, що до сих пір Не було відомо.
⇢ Читать далее
22/12/2020
Асортимент яблучних розумних аксесуарів зростає, і темпи цього зростання прискорюються. Зараз це дві моделі HomePod, три різновиди AirPods, чарівні клавіатури і олівці для iPad, до розумних аксесуарів можна віднести і самостійну платформу на кшталт Apple Watch. Повноцінним життям без їх прив'язки до iPhone, iPad або Mac велика частина аксесуарів жити не може. Багато без неї не приносять користі. Apple бере найважче на себе, ці допоміжні пристрої самі виявляють потенційних "господарів" і самі з ними домовляються - але, за винятком Apple Watch, для настройки інших параметрів цих пристроїв доводиться лізти в нетрі і заздалегідь знати де що шукати. Але є є ідея як організувати все це правильним чином - навіть не ідея, а цілий концепт програми.
⇢ Читать далее