Новости

06/07/2021
Судячи з вчорашньої публікації в DigiTimes, вони вийдуть. У третьому кварталі цього року. У вересні. І ці Mac'і будуть саме 14- і 16-дюймовими MacBook Pro, з mini-LED (міні світлодіодними дисплеями), причому - обидва. З новим чипом (або чіпами). Їх повинні були представити на відкритті WWDC 2021, але не склалося. Взагалі, у DigiTimes з репутацією так собі, але на заводах в материковому Китаї і на Тайвані у ресурсу відмінні джерела. Дуже може бути що так все і буде. У порівнянні з божевільними чутками початку тижня публікація виглядає цілком правдоподібною, і обґрунтованою. Інформація, на підставі якої в DigiTimes прийшли до висновку про швидке оголошенні 14- і 16-дюймові MacBook Pro, підтвердилася. Може, підтвердяться і засновані на ній висновки.
⇢ Читать далее
18/06/2021
7 червня Apple провела свою саму нудну презентацію останнього десятиліття, на якій представила iOS 15. Захід тривав цілих дві години, з яких годину присвятили саме iOS. Однак у всіх складалося враження, що в Купертіно просто не знають, про що говорити. Тому замість того, щоб швидше все закінчити, просторікувати про кожну дрібницю. Але тепер, після цілого тижня, стає ясно, що це було не розтягування часу, а спроба донести до користувачів важливу інформацію.
⇢ Читать далее
22/04/2021
Слідом за новинками, які Apple показала на презентації, компанія випустила RC-збірку iOS 14.5. Це заключна тестова версія оновлення, яка зазвичай виходить безпосередньо перед релізом. RC розшифровується як Release Candidate. Назва апдейта говорить сама за себе - він нічим не відрізняється від фінальної версії iOS, має ідентичний номер збірки і, власне, тільки й робить, що передує її вихід.
⇢ Читать далее
19/04/2021
Коли Apple в минулому році прибрала зарядний блок і навушники з комплекту всіх нових iPhone, багато хто сприйняв це як жадібність. Незважаючи на те що в компанії пояснили, що це дозволить скоротити кількість електронного сміття і знизити споживання корисних копалин, вірили в це лише одиниці. Просто, вирішили користувачі, в Купертіно вирішили додатково підзаробити на аксесуарах, які явно будуть користуватися популярністю, враховуючи, що кабелі Lightning з комплекту поставки нових iPhone, мали коннектор USB-C, а не USB-A. Але, судячи з усього, в Apple говорили правду щодо захисту навколишнього середовища.
⇢ Читать далее
16/04/2021
USB 4 - інтерфейс для підключення периферії до електронних пристроїв. Четверте покоління USB, «універсальної серійної шини», розробленої в Intel 25 років тому. На кожному з M1 Mac'ов по два USB-C роз'єму USB 4. Скарг на них багато, в основному скаржаться на те, що роз'ємів тільки два. Приводи для інших скарг, як виявилося, до USB 4 не мали відношення.
⇢ Читать далее
15/04/2021
Якщо навесні буде тільки одна презентація, варіантів, про що вона буде, тільки три. Або про нові Mac з Apple Silicon, або про нові планшетах з форсованим варіантом чіпа Apple A14 в одному з них, або щось з області абсолютної фантастики.
⇢ Читать далее
13/04/2021
У лінійці пристроїв Apple чого тільки немає - від Mac Pro до всіляких адаптерів. Але в ній до цих пір немає одного дуже важливого вироби. Про нього час від часу з'являються чутки і зникають. І кожен раз вони виявляється на ранній стадії розробки. Про нього мріють майже так само, як мріяли про MacBook Pro з нормальною клавіатурою і тонкими рамками навколо екрану або про нову модель iPhone SE. Це Apple Display XDR, 32-дюймовий дисплей, дуже схожий на Apple Pro Display XDR, тільки простіше і дешевше і ніби як для всіх. Інформація про нього суперечлива і туманна. Чи чекати його в цьому році?
⇢ Читать далее
13/04/2021
Якщо вам потрібен легкий MacBook для самих невибагливих потреб зразок перегляду відео, прогулянок по всесвітній павутині і спілкування в чатах (на кшталт нашого в Telegram), з цих двох вам підійшов би M1 MacBook Pro, але перед оформленням замовлення варто придивитися до M1 MacBook Air - швидше за все, вам підійде саме він. Якщо ж у вас більш серйозні потреби, вибрати те, що підійде саме вам, набагато складніше. Залежить від багатьох чинників. Крім того, в цьому році в модельному ряду MacBook Pro все наперекосяк. Судити про відмінності 16-дюймового MacBook Pro від 13-дюймового M1 MacBook Pro з їх специфікаціям не варто. У них не вся правда, вони навіть можуть ввести в оману.
⇢ Читать далее
09/04/2021
Незважаючи на те що відносно недавно App Store зазнав масштабний редизайн, який зробив його більш привабливим зовні, правила публікації і навіть сама методика пошуку практично не змінювалися. Apple як не допускала до розміщення в каталозі потокові ігрові сервіси, так і не допускає, не кажучи вже про те, що шукати нові додатки в App Store завжди було досить незручно. Але якщо хмарний геймінг доступний користувачам iOS у вигляді прогресивних веб-додатків, то ось виправити недоліки пошуку в App Store могла тільки Apple. І вона-таки виправила їх. Ну, по крайней мере, частково.
⇢ Читать далее
07/04/2021
Стандартний цикл оновлення браузера Chrome, якого Google дотримувалася незалежно від платформи, завжди становив 6 тижнів. За цей час розробники пошукового гіганта як раз встигали підготувати до релізу чергової апдейт. Причому в даному випадку мова йде про цілком собі великих оновленнях, що включають в себе кілька нових функцій, тоді як проміжні патчі, спрямовані на виправлення багів і вразливостей, виходили окремо. Однак в листопаді минулого року Google несподівано перестала випускати оновлення Chrome для iOS в принципі, відновивши підтримку тільки зараз.
⇢ Читать далее