Новости

15/03/2020
На офіційному сайті Apple з'явилася заява Тіма Кука, в якому він повідомив про закриття всіх магазинів компанії по всьому світу до 27 березня через поширення коронавируса COVID-19. Винятком став лише Китай, в якому владі вдалося взяти поширення вірусу під контроль. Тім також заявив про перехід офісних працівників на гнучкий графік роботи. Все погодинні працівники компанії будуть продовжувати отримувати заробітну плату. Продукти Apple все ще можна буде придбати через онлайн-магазин і додаток Apple Store.
⇢ Читать далее
12/03/2020
Незважаючи на те що коронавірус практично не вплинув на наявність iPhone в російському роздробі, хоча саме його називали основною причиною наближення дефіциту, брак фірмових смартфонів Apple і інших брендів в російський роздріб може бути викликана відчутним падінням курсу рубля по відношенню до світових валют. За даними «Коммерсанта», різке подорожчання долара і євро викликало страх у багатьох росіян, які поспішили закупитися технікою про запас, поки вона ще не подорожчала. Але наскільки виправданий трапився ажіотаж насправді?
⇢ Читать далее
09/03/2020
Техніка Apple неідеальна. Незважаючи на склався статус, з нею теж час від часу можуть траплятися ті чи інші проблеми. У більшості випадків вони виявляються викликані збоями програмного характеру, але іноді причиною неполадок стають недоліки апаратного забезпечення, і тоді Apple не залишається нічого іншого, окрім як міняти або принаймні ремонтувати пристрої на безоплатній основі. Здійснити безкоштовну заміну можна в рамках спеціальних програм, до числа яких нещодавно додалася ще одна.
⇢ Читать далее
08/03/2020
Ви пам'ятаєте, скільки коштував iPhone XS на старті продажів? Я дуже добре запам'ятав його ціну, тому що вона виявилася навіть вищою, ніж у iPhone X. На подив це не викликало особливого негативу у користувачів, оскільки в Купертіно пожвавішали і випустили разом з по-справжньому дорогим iPhone XS помітно більш дешевий iPhone XR, який реально врятував її положення. Але сьогодні багато що змінилося.
⇢ Читать далее
04/03/2020
Незважаючи на те, що виробники гаджетів постійно працюють над поліпшенням влагозащитних властивостей своїх продуктів, вода як і раніше залишається ворогом номер один для будь-якої техніки (якщо не брати до уваги фізичні ушкодження, звичайно).
⇢ Читать далее
02/03/2020
Незважаючи на те що ми вже з'ясували, що дефіциту продукції Apple через коронавируса чекати, швидше за все, не варто, це не означає, що його поширення ніяк не вплине на життя компанії. На це натякає навіть Тім Кук, готуючи фанатів і інвесторів до того, що в поточних умовах звична модель функціонування компанії може дещо змінитися. Гендиректор не говорить про майбутні зміни безпосередньо, обмежуючись лише неявними відсилання до турботи про співробітників і користувачів продукції бренду. Однак навіть цього має бути досить, щоб зрозуміти, що в Купертіно готуються переграти деякі зі своїх планів.
⇢ Читать далее
20/02/2020
Острологічне прогнозування німецького сайту відносно виходить у світ условного “iPhone SE 2” в марті або в апрелі цього року підтверджує інформацію з незалежних істориків. Немці запропонували лише прес-конференцію Apple в самому концерті, де цей смартфон буде представлений iOS 13.4. А вот залишився надіятись «яблочного человечества», похоже, у найближчому часі збитись не суджено. Матеріовий Китай всё ще болен, визнаків покращення немає. І всі попитки діють у своєму всьому, і не дивляться ні на що, уві, ними не користуються.
⇢ Читать далее
13/02/2020
Ось уже кілька років Apple проводить захід в березні - саме на такий презентації ми свого часу побачили iPhone SE, бюджетний iPad і багато інших новинок. Чому саме в березні? Насправді в Каліфорнії майже завжди сонячно, і ніщо не заважало керівництву Apple влаштувати подія на місяць раніше. Але справа тут, як ви здогадалися, зовсім не в погоді: Apple, хоч і ніколи про це відкрито не говорила, але намагається не перетинатися з іншими великими технологічними подіями - зокрема, з Samsung Unpacked і виставкою MWC.
⇢ Читать далее
08/02/2020
Ремонт техники Apple - это квест. Несмотря на все преимущества, Которые Предоставляютя Авторизованный сервисные центры, зачастую в пользователей отсутствует возможность или желание к ним обращаться. Прежде всего из-за того, что имеются они далеко не во всех населённых пунктах, а также из-за того, что чаще всего расценки на их услуги оказываются довольно высокими. Но поскольку сертифицированные комплектующие Apple поставляла только им, пользователям фирменных устройств компании приходилось либо раскошеливаться, либо жертвовать качеством ремонта и обращаться к частник без лицензии. Само собой, идти на компромиссы хотели не все, а потом Apple вынудилы начать поставят комплектующие для ремонта независимым мастерских.
⇢ Читать далее
07/02/2020
Це не жарт. Чиста правда, яка отримує все нові і нові підтвердження. За підсумками останнього (святкового) кварталу 2019 року біля Apple перше місце (за кількістю проданих смартфонів), у Samsung - друга, у Huawei третє. І це не збіг незалежних від Apple обставин, випадково яка подарувала їй мить незаслуженого щастя. За підсумками року Apple на почесному третьому місці - але майбутнє вже дуже давно не було настільки непередбачуваним.
⇢ Читать далее