Новости

15/09/2019
Його попередника, що з'явився на світ у липні 2015 року, Apple продавала до кінця травня поточного року. Чи не рекламуючи його, не акцентуючи на ньому увагу клієнтів - але рік за роком зберігаючи йому життя. Apple не сентиментальна, перестань він окупатися його тут же відправили б у світ тіней (я був впевнений що він вже там). У будь-якому випадку, в кінці 2019 його довелося б прибирати з прилавків - майже жодне з ключових нововведень компанії було б йому "не по зубам" - але 28 травня 2019 року його поновили.
⇢ Читать далее
14/09/2019
iPhone Apple розробляє iPhone без вирізу в дисплеї
⇢ Читать далее
12/09/2019
10 вересня Apple провела традиційну велику презентацію. Слоган цього року: «Тільки завдяки інноваціям». Захід пройшов в Театрі Стіва Джобса в Купертіно. Нам показали нові iPhone, Apple Watch, iPad і дещо ще. Digger підводить підсумки. iPhone 11
⇢ Читать далее
09/09/2019
Грамотный подход к фотографирования далеко не всегда является гарантией хорошего результата при съемке на камеру iPhone. Существуют такие сценарии, при которых добиться качественного снимка попросту невозможно вне зависимости от опытносты фотографа. При съемке в условиях недостаточной освещенности даже флагманские модели iPhone сдаются без боя, уступая аппаратам конкурирующими производителей. Само собой, такой расклад просто не мог устроить Apple, и тогда компания решилась на освоение соответствующего режима.
⇢ Читать далее
05/09/2019
Всего через несколько часов после выхода iOS 13.1 beta 2 для разработчиков Apple выпустила общедоступную версию обновления. Она уже доступна для загрузки владельцам всех совместимых устройств, в число которых входят все модели iPhone, начиная от iPhone 6s и iPhone SE. Скачать публичную версию iOS 13.1 beta 2 могут участники программы предварительного тестирования, Которые прошли регистрацию и установили на свои устройства действующий бета-профиль.
⇢ Читать далее
03/09/2019
Ніщо не вічне. І все одно важко повірити в те, що Apple залишиться без Джоні Айва. 28 червня головний дизайнер Apple оголосив, що через кілька місяців піде з компанії, щоб розвивати власну дизайн-студію LoveFrom.
⇢ Читать далее
02/09/2019
Смартфони видихнули ... За перші шість місяців 2019 роки ринок, за оцінкою IDC, втратив 5,5% (рік до року). У другому півріччі продажі зростуть, але підсумком 12 місяців все одно буде спад - на 1,9%. Це не сенсація. Відсутність значущих інновацій демотивує покупців. Навіщо купувати новий пристрій, якщо в ньому майже все те ж саме, навіть дизайн? Цей тренд повинен був вдарити по Apple, для якої смартфони - головне джерело виручки. Але 31 липня компанія підвела підсумки чергового фінансового кварталу (закінчився 29 червня) і довела, що у неї все добре. Акції дорожчають. Хоча iPhone дійсно продається все гірше. В чому секрет?
⇢ Читать далее
29/08/2019
Почавши цей тиждень з несподіваного виходу першої бета-версії iOS 13.1, до планового виходу якої залишалося ніяк не менше місяця, Apple навіть не подумала завершувати її на мінорній ноті. Тому сьогодні компанія офіційно оголосила дату чергового заходу, в рамках якого, ймовірно, представить iPhone 11. Воно відбудеться 10 вересня о 10 годині ранку за тихоокеанським часом (20:00 мск) в театрі Стіва Джобса на території нового кампусу Apple Park.
⇢ Читать далее
26/08/2019
Оновлення завжди були бичем Android, не дозволяючи їй на рівних змагатися з iOS за ступенем поширення нових функцій. Позначалася відсутність у Google єдиного центру, який би сприяв своєчасному забезпеченню смартфонів на базі «зеленого робота» свіжими версіями ОС. В результаті на базі останніх збірок Android працює всього 1 апарат з 10, про що Apple не забула повідомити на презентації в рамках першого дня конференції WWDC'19.
⇢ Читать далее
22/08/2019
Одним з найцікавіших анонсів WWDC 2019 стало фактичне поділ iOS на дві операційні системи: iPad отримав власну - iPadOS. Це повинно вдихнути нове життя в планшети Apple. Їх власники отримають можливості, яких чекали з моменту презентації першого iPad в 2010 році.
⇢ Читать далее