AirPortПоказано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)

Apple AirPort

Потужний роутер від Apple відрізняється невеликими розмірами, завдяки чому ви зможете розмістити його в будь-якому куточку вашого будинку без підключення десятків проводів. Компактний, стильний і сучасний дизайн пристрою відмінно впишеться в інтер'єр вашого приміщення і зможе об'єднати ваші пристрої в одну високошвидкісну мережу. Це ваш перший крок до створення розумного будинку. Відчуйте світ нових технологій і здивуєте своїх друзів своєю сучасністю з технікою від Apple.

 

Тільки інноваційний роутер Apple AirPort може похвалитися таким широким функціоналом, простим інтуїтивним налаштуванням всього в кілька кліків, через офіційний додаток AirPort Utility. Одним з головних достоїнств девайса, є захищена і безпечна мережа, до якої можна підключити велику кількість комп'ютерів. Можливість роботи в двох частотних діапазонах передачі даних, дозволить відчути вам всі переваги якісного сигналу вай-фай і максимальної швидкості, забудьте про поганий сигнал і обриви зв'язку. Також з Apple AirPort ви зможете перетворити будь-які колонки в аудіосистему, на яку можна транслювати музику з ваших пристроїв Apple все це завдяки функції AirPlay. Також вас порадує функція створення мережі для гостей і підключення додаткових пристроїв, таких як принтер з підтримкою Wi-Fi, або зовнішній жорсткий диск, що зможе суттєво полегшити роботу з документами і файлами. Пристрій підходить як для створення робочої мережі в офісі так і для домашнього користування. Тільки техніка від Apple зможе забезпечити вас максимальним комфортом.

 

Ціна Apple AirPort обов'язково порадує вас в нашій мережі магазинів Apple Family, так як ми є офіційним, сертифікованим дилером від виробника. Ми гарантуємо високу якість товарів і чудовий сервіс. Тільки у нас ви зможете придбати гарячі новинки від Еппл по низьких цінах і бути завжди в тренді.