Apple TVПоказано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

Apple TV

Приставки Еппл тв володіють компактним і стильним дизайном з фірмовими рисами від Apple. Завдяки малим розмірам, девайс можна розмістити де завгодно, відсутність купи проводів є одним з багатьох переваг. Приставки оснащені всіма передовими функціями. Можливості пристроїв безмежні, Епл тв зможе перетворити звичайний телевізор в розважальний центр або справжній кінотеатр. Підключити приставку простіше простого, по мережі Wi-Fi або по кабелю HDMI, налаштування зробити зможе навіть дитина.

 

Широкий вибір контенту приємно здивує вас, Епл тв пропонує великий асортимент вбудованих сервісів, таких як Youtube, Flickr, MobileMe, атакож Netflix. Крім цього ви зможете переглядати фото та відео прямо з iCloud. Також присутня можливість прослуховувати якісну музику за допомогою сервісу iTunes, попередньо синхронізувавши все на комп'ютері і приставці. В якості приємного бонусу є можливість прослуховувати радіо з більш ніж 200 радіостанціями, кожен зможе підібрати музику за смаком. Ви не зможете пропустити найцікавіші моменти по телебаченню за допомогою функції паузи і відеоповтору.

 

Окремо варто відзначити можливість гри на приставці, завантажувати додатки можна прямо з Apple Store або транслювати з комп'ютера під управління OS X. Користувачам Windows не варто засмучуватися, тому що для них існує утиліта AirParrot для синхронізації з приставкою. Керувати приставкою можна за допомогою сенсорного пульта з акселерометром і гіроскопом, який входить в комплект, з айфона або планшета, що дозволяє грати з кількома друзями.

 

Apple TV виконає бажання і примхи абсолютно будь-якого користувача, а мережа магазинів Apple Family дозволить втілити їх в реальність, так як ми пропонуємо купити приставку apple tv за доступною ціною, з усіма гарантіями від виробника і чудовим сервісом.