Used iPodПоказано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Apple iPod - серія мультимедіа плеєрів для людей з різними потребами

Існують три лінійки плеєрів: iPod shuffle, iPod nano і iPod touch, кожен з них по-своєму гарний. iPod shuffle - це найпростіший і найдешевший плеєр із всієї лінійки, підходить для мінімалістів, яким подобається компактність і простота. Пристрій просто ідеально для пробіжок і занять спортом, так як він досить малий, простий в управлінні і надійно кріпиться на одязі завдяки міцній кліпсі. Серед функцій плеєра є тільки прослуховування музики, перегляд відео недоступний через відсутність екрана. Безумовно, якість звучання iPod і є головною перевагою.

iPod nano вже більш функціональний ніж iPod shuffle і більше за розміром в зв'язку з встановленим екраном, але це ніяк не впливає на компактність і елегантний дизайн. Плеєр Епл вже підтримує деякі відео формати і оснащений FM-радіоприймачем. На екрані відображається обкладинка альбому, список треків, є сортування треків за жанрами і інші фільтри. Також є озвучка меню, назв треків і виконавців.

Для спортсменів будуть корисні функції крокоміра, підрахунок кроків і кількість спалених калорій. Плюсом буде і підтримка технології Bluetooth, завдяки чому можна слухати музику в бездротових навушниках.iPod touch складно назвати просто плеєром, так як він володіє всіма тими функціями що і iPhone крім можливості здійснювати дзвінки, але для плеєра це не критично. Екран став майже в два рази більше в порівнянні з nano, що збільшує комфорт при перегляді відео або фото. Також встановлена операційна система iOS, завдяки чому інтерфейс став набагато сучасніше, стильною і комфортніше в користуванні. Наявність доступу в інтернет дозволяє користуватися всесвітніми музичними онлайн-сервісами. Високоякісна камера дозволяє відобразити найяскравіші моменти у вигляді фото чи відео. З усієї лінійки плеєрів, версія touch є найдосконалішою і дорогою. Елегантний дизайн буде відмінно гармоніювати з вашим іміджем, а Ваш статус буде істотно вище.


Якщо ви завжди мріяли купити плеєр apple, пропонуємо вибір з трьох варіантів, який вам найбільш підійде і відразу оформити замовлення з доставкою в будь-який регіон України