iPhone


Уточнити пошук


Apple iPhone XR 64GB White

549$

Apple iPhone XR 64GB Black

529$

Apple iPhone XR 64GB Blue

549$

Apple iPhone XR 64GB Yellow

549$

Apple iPhone XR 64GB Coral

549$

Показано 1 по 30 з 326 (Всього сторінок 11)

iPhone

Кращий продукт Apple - смартфон iPhone

Apple iPhone - це вже давно не просто смартфон, а цілий символ, що втілює, як епоху майбутнього, так і високий соціальний статус свого власника. Видатні технічні характеристики iPhone, висока функціональність, неймовірна компактність, ідеальна якість виконання, а також професійна технічна підтримка виробника - ось основні переваги цього гаджета. Саме тому замовити айфон 6 зараз мріє практично кожна людина, яка ще не має такого пристрою.


Як купити оригінальний айфон і не потрапити в халепу

Така популярність цих смартфонів природним чином привела до появи величезної кількості шахраїв, особливо враховуючи, що вартість iPhone лякала багатьох потенційних покупців. На ринку присутня величезна безліч китайських підробок, які практично неможливо відрізнити при першому візуальному знайомстві, однак, уже через кілька годин посиленого користування в них явно проявляються усі недоліки неоригінального пристрою.

Кращим способом захиститися від такого шахрайства буде офіційний магазин iPhone, який працює безпосередньо через компанію Apple або її авторизованих дилерів. Купівля айфона в такому місці гарантовано вбереже вас від можливого придбання підробки і дасть цілий ряд переваг в багатьох ситуаціях.


Про магазин айфонів Apple Family

Наша торгова мережа є якраз таким місцем, де ви можете з упевненістю придбати айфон у Львові або будь-якому іншому місті України. Купівля у нас - це:

  • Впевненість в оригінальному товарі
  • Професійні консультації
  • Швидка доставка
  • Сервісне обслуговування
  • Гарантія
  • Доступні ціни


Ми вигідно відрізняємося від інших продавців, так як намагаємося надавати максимально широкий спектр послуг, починаючи від продажу нових iPhone безпосередньо після їх виходу на світові ринки і закінчуючи реалізацією дешевої продукції, знятої з виробництва, старих пристроїв і безпосередньо послугами з професійного обслуговування і ремонту смартфонів.

Тепер ви знаєте, де купити айфон у Львові - просто зателефонуйте нам або зайдіть в наш магазин, і ви напевно не розчаруєтеся ні в нашому товарі, ні в нашому сервісі. Ми працюємо для вас і зробимо усе, що тільки можливо, щоб ви залишилися задоволені вашою покупкою. І не забувайте про те, що у нас часто проходять розпродажі і пропонуються особливі акції, що дають можливість купити айфон настільки недорого, наскільки це взагалі можливо для оригінальної продукції Apple!