Переваги та вигоди покупок в Apple Family

Хочете купити новий iPhone? Шукаєте професійний комп'ютер для фотографа? Чи не можете знайти хороший монітор з відмінною передачею кольору? А може бути вам ппотрібен простий інедорогой Apple iPod? Все це ви з легкістю знайдете в торговій мережі Apple Family!


Що ви отримаєте, звернувшись до нас?

Виключно оригінальна техніка від Apple. Ми принципово не реалізуємо аналоги і підробки з Китаю, тому ви можете бути повністю впевнені в тому, що отримаєте дійсно якісний і надійний товар.

В асортименті є смартфони, планшети, ноутбуки, персональні комп'ютери, плеєри, годинники та інші товари від «яблучного» бренду. Ви легко зможете знайти у нас всі необхідні товари, які тільки можуть знадобитися.

Є старі моделі. У нас можна купити нові, нерозпаковані і мають гарантію гаджети від Apple, вже зняті з виробництва.

Приємні і доступні ціни. Ми намагаємося проводити лояльну цінову політику і максимально знижуємо собівартість кожної позиції. Наша мета - руйнування стереотипу про те, що техніка Apple занадто дорога для простої людини.

У нас є як нова, так і б / у техніка Еппл. Всі вживані товари ретельно перевіряються і допускаються до продажу тільки за умови ідеального, або близького до ідеального стану.

Гарантію. Ви отримуєте як офіційну гарантію від виробника при покупці нових товарів і нашу місячну гарантію при покупці б / у техніки.

Сервісне обслуговування. При необхідності гарантійного ремонту ви завжди можете звернутися в наш сервісний центр, де поломку усунуть абсолютно безкоштовно. Також, ви можете просто відремонтувати у нас будь-які пристрої від Apple, незалежно від місця їх придбання.

Професійний клієнтоорієнтований сервіс. Наші консультанти завжди готові з радістю відповісти на будь-які питання і запропонувати найоптимальніше рішення кожної конкретної проблеми.

Широкий вибір способів покупки. Ви можете як прийти в наш оффлайн-магазин в центрі Львова, так і замовити техніку Apple з доставкою в будь-який населений пункт. Те ж саме стосується і оплати - ми пропонуємо безліч різноманітних способів для більшої зручності покупця.

Акції та розпродажі. У нас часто можна знайти дуже вигідні і цікаві знижки на iPhone, iPad, Mac, MacBook, iPod, iWatch і будь-яку іншу електроніку, наявну в асортименті. Заходьте до нас частіше - і ви точно зможете потрапити на акцію з ідеальними умовами.