Used iPhoneБ/У  iPhone 4 8Gb (White, Black)

50$

Б/У iPhone 4S 8GB (White)

55$

Б/У iPhone 5 16Gb (Black)

80$

Б/У iPhone 8 256Gb (Gold, Space Grey, Silver)

730$

Б/У iPhone 8 64Gb (Gold, Space Grey, Silver)

610$

Б/У iPhone 8 Plus 256Gb (Gold, Space Grey, Silver)

760$

Б/У iPhone 8 Plus 64Gb (Gold, Space Grey, Silver)

725$

Apple iPhone 4S 8GB Black

55$

Б/У iPhone 4 16Gb (White, Black)

50$

Б/У iPhone 5 16Gb (White)

80$

Apple iPhone 4S 16GB White

60$

Б/У Apple iPhone 4 32Gb (White, Black)

55$

Б/У iPhone 5 32GB (Black)

90$

Б/У iPhone 4S 16GB (Black)

60$

Показано 1 по 15 з 44 (Всього сторінок 3)

Б/у iPhone

Продаж ідеальних б / у iPhone


Якщо ви хочете купити бу iPhone, то поспішати з такою покупкою не слід. Незважаючи на те, що електроніка, що була у використанні має значно меншу ціну, в порівнянні з новою, продукція Apple все одно має занадто велику вартість, щоб необгрунтовано піддаватися надмірно високии ризикам. Зокрема:

  • Ви можете потрапити на шахрая і позбутися грошей, не отримавши товару.
  • Вам може дістатися крадений або заблокований смартфон.
  • Можна придбати пристрій з дефектами і пошкодженнями.
  • Є ймовірність купити підробку замість оригінальної техніки.
  • У вас не буде оригінальної гарантії і офіційної підтримки з боку Apple.

І якщо від деяких факторів такої покупки позбутися неможливо, то від багатьох інших вас легко захистить Apple Family. Продаж бу iPhone - один з напрямків нашої діяльності, якому ми приділяємо особливу увагу, адже крім цього ми також є авторизованим продавцем оригінальної техніки Apple і сервісним центром по її обслуговуванню.

Чому у нас можна купувати б / у iPhone без ризиків


Так як торговельна мережа Apple Family є авторизованим дилером Apple в Україні, ми дуже цінуємо нашу репутацію, адже будь-яка скарга з боку незадоволеного клієнта може позбавити нас всього нашого бізнесу. Тому такого моменту, як покупка бу iPhone ми приділяємо максимум уваги. У нашому асортименті представлені виключно бу iPhone 4, 4s, 5, 5s, які знаходяться в ідеальному стані, невідмінному від заводського ні з першого погляду, ні при тривалому користуванні.

Крім того, на кожен пропонований нами смартфон, який був у вжитку ми також даємо нашу власну гарантію - в разі будь-якої несправності ми самі усунемо її абсолютно безкоштовно протягом гарантійного терміну.

Також, ми працюємо не тільки в Інтернеті - у нас є повноцінні магазини з сервісним центром, тому ви завжди можете прийти до нас і упевнитися в тому, що купуєте дійсно якісний б / у iPhone в ідеальному стані.

Наш асортимент в цій категорії весь час оновлюється, а на деякі позиції ми пропонуємо вкрай цікаві і привабливі знижки. Саме тому, якщо ви знайшли щось, що припало вам до душі - не варто відкладати покупку на довгий час, так як вже через кілька годин настільки вигідної позиції може і не бути.