iPad Air 2Показано 1 по 18 з 18 (Всього сторінок 1)

Чому варто купити iPad Air 2

Купити iPad Air 2 варто тим, хто розуміє переваги планшета цієї моделі і цінує зручності, які вони надають. Цей варіант Айпад є досить потужний пристрій, яке не займе багато місця в сумці і буде зручним у використанні. До того ж, ціна iPad Air 2 тепер знижена, як і на всі торішні моделі «яблучної» продукції. Основними якостями моделі Айпад 2014 року стали:

· Планшет тонкий і легкий, його вага становить усього 0,437 кг

· Стильний дизайн пристрою

· Поліпшено показники кольору і контрастності, в порівнянні з Air iPad

· Дисплей оснащена анти-бликовое покриттям

· Потужний процесор

· Заряду акумулятора вистачає на 10 годин роботи з інтернетом, ігр та використання інших можливостей

· Унікальна технологіяTouch ID

· Оновлені камери, які надають широкі можливості для зйомки фото і відео, а також відео дзвінків

В цілому, iPad Air 2 відмінно підходить людині, який потребує якісного планшеті для роботи або розваг.


Де купити iPad Air 2

Якщо вам потрібно купити iPad Air 2, ми можемо запропонувати вигідні та зручні умови. Доставка здійснюється своєчасно в усі населені пункти України. Можлива безготівкова оплата обраних покупцем товарів. Оформлення покупки в нашому інтернет-магазині займає всього кілька хвилин. Це можна зробити як через сайт, так і за допомогою заявки на електронну пошту або дзвінка фахівця AppleFamily. Якщо у вас виникли будь-які проблеми, наші консультанти негайно вирішать їх.


Наші ціни на iPad Air 2

Ціна iPad Air 2 може відлякати людини, який бажає придбати функціональний та стильний планшет. Але наші ціни на iPad істотно знижені. Ніякого підступу в такій ціновій політиці немає. Інтернет-магазин і договір з службою доставки дозволяє нам охоплювати всі населені пункти України. Це позбавило нашу компанію від необхідності оренди або купівлі, а також про пристрої торгових приміщень в містах країни. Інтернет-магазин не потребує великої кількості співробітників, якщо порівнювати з мережею звичайних магазинів. Це теж дає можливості для зменшення витрат.


Крім цього, ми працюємо з виробником безпосередньо, що дозволяє Apple Family економити на посередницьких послугах. Вони можуть значно підвищувати вартість продукції, оскільки є недешевим задоволенням.