iPad mini 2Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)

iPad mini 2

Чому варто купити iPad mini 2


Ще пару років тому iPad mini 2 купити поспішали всі любителі «яблучних» новинок. Але і зараз ця модель не втратила своєї актуальності. Планшет відмінно підходить людям, які бажають підібрати недорогий, компактний і досить функціональний варіант. Судячи по оглядах iPad mini 2, можна виділити такі його переваги:

  • Компактність і легкість
  • Висока продуктивність
  • стильний дизайн
  • Доступна ціна
  • Можливість підключення до Інтернету через мобільні мережі

В цілому, не дивлячись на те, що iPad Mini 2 Wifi Celluar вийшов в 2013 році, його концепція виявилася настільки вдалою, що ця модель виробляється і до сих пір. Більш того, вона є однією з найбільш довгоживучих серед всієї електроніки Apple, яка зазвичай розробляється як лідер своєї сфери і швидко змінюється більш новими технологічними рішеннями.


Скільки коштує в Apple Family iPad Mini 2

У нашій торговельній мережі представлений повний модельний ряд планшетів iPad Mini2, як щодо можливостей і технічних характеристик гаджета, так і по їх колірному виконанню і дизайну, тому ви можете легко вибрати iPad 2 міні вашої мрії. Ми продаємо виключно оригінальну техніку Apple, а купити iPad Mini 2 ви можете у нас як за допомогою інтернет-магазину, так і через нашу оффлайн точку, розташовану в центрі Львова. У будь-якому з таких випадків, ми зможемо запропонувати вам виключно оригінальний товар з гарантією від виробника, а також дамо можливість проходити сервісне обслуговування, при виникненні необхідності в ньому, безпосередньо в нашій торговій мережі.

Як відрізнити iPad Mini від iPad Mini 2, і яку вибрати модель


Якщо ви не можете визначитися, що підійде вам більше - iPad air або iPad Mini 2, або ж хочете порівняти iPad Mini і iPad Mini 2 - ми надамо вам максимально повні рекомендації щодо такого вибору. Порівнюючи друге покоління iPad Mini з першим, слід зазначити тотальна перевага iPad Mini 2 над своїм попередником за всіма характеристиками, найбільше впадає в очі з яких кращий процесор і наявність Retina-дисплея.

Вибір же між Air і iPad Mini 2 не настільки очевидний. «Повітряна» версія має меншу вагу і більшу діагональ, в той час, як ціна iPad Mini 2 значно нижче. При цьому меншу діагональ iPad Mini 2 не можна вважати недоліком, особливо з огляду на, що він позиціонується як дійсно компактний планшет.