iPad mini 3Показано 1 по 18 з 18 (Всього сторінок 1)

Чому варто купити iPad 3 mini

У 2014 році iPad 3 mini купити бажав кожен любитель новинок з яблучним логотипом. Зараз ця модель мініатюрного, але потужного планшета втратила своєї актуальності. Але, як і на більшість торішніх моделей техніки від Apple, на iPad mini 3 ціна стала нижче. У популярних зараз оглядах iPad mini 3 часто згадується. Його вважають одним з найкращих варіантів для цінителів компактних і функціональних гаджетів високої якості завдяки таким перевагам:

· Мініатюрний розмір iPad mini 3, невелика товщина і вага

· Наявність біометричного сенсора Touch ID

· Потужний процесор і якісна графіка

· Покращені камери

· Стильне зовнішнє виконання

· Зручність використання і функціональність

Характеристики Айпад міні 3 дозволяють вважати цей планшет зручним пристроєм, доречним у всіх випадку життя. Його можна брати з собою в дорогу, використовувати на роботі або в навчальному закладі. Планшет iPad mini 3 ідеальний як для організації дозвілля, так і в робочому або навчальному процесах. Його нескладно носити в сумці, планшет займає мінімум місця і важить близько 300 г.

Чим зумовлена наша ціна на iPad mini 3

Вартість iPad mini 3 знижена не тільки тому, що цей планшет був випущений півтора роки тому. Apple Family має можливість встановлювати вигідну цінову політику завдяки можливості охопити всі населені пункти України без необхідності оренди або купівлі торгових приміщень в різних містах країни. Інтернет-ресурс для продажу продукції компанії Apple не вимагає також великої кількості персоналу. Це істотно знижує витрати магазину і дає можливість запропонувати більш низьку ціну покупцям.

Як купити mini iPad 3 в Apple Family

Купити планшет iPad mini 3 в нашому інтернет-магазині можливо всього за пару хвилин. Це можна зробити через сайт, помістивши потрібний вам товар в електронну кошик покупця. Якщо такий спосіб покупки вам не підходить, пропонується ручний режим. Для цього потрібно зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону і погодити замовлення з нашим фахівцем. Можна відправити заявку по електронній пошті. Всі замовлення обробляються оперативно нашими професійними співробітниками.


Apple Family співпрацює з виробником і не користується послугами посередників. У нас ви можете купити оригінальну брендову продукцію з гарантією, а в разі необхідності отримати сервісне обслуговування і замовити ремонт гаджета.