iPhone 4Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

iPhone 4

Де купити оригінальний iPhone 4

Смартфон Apple iPhone 4 деякі зараз вважають морально застарілим, проте, банальне порівняння характеристик з багатьма сучасними пристроями може легко спростувати цей факт. Незважаючи на те, що він вийшов в 2010 році, його функціонал практично повністю дозволяє використовувати більшість програм для гаджетів Apple, одночасно з цим підкреслюючи статус свого власника.
При цьому ціна на iPhone 4 дозволяє купити його дешево практично кожній людині, в той час як раніше він був орієнтований виключно на преміум-сегмент споживчого класу. Але, тим не менш, без проблем з такою покупкою не обійтися - купити новий iPhone 4 зараз дуже складно, так як четверте покоління смартфонів Apple вже кілька років не проводиться. Однак, впадати у відчай не варто -Торгова мережа Apple Family зможе допомогти вам у цій ситуації!


Як новий iPhone 4 можна купити в Україні

Компанія Apple Family прагне довести, що «яблучна» техніка не є долею лише казково багатих людей - саме тому ми подбали, щоб у нашому асортименті завжди залишалися оригінальні та нові моделі всіх гадежтів iPhone минулих поколінь. Всі вони, при цьому, є новими, мають заводську упаковку і всі необхідні офіційні документи - ви точно так же отримаєте гарантію від виробника.

Окремо слід відзначити якість нашого сервісу, адже якщо ви захочете купити iPhone 4 у нас, то вас будуть чекати:

  • Можливість купити iPhone 4 в самому центрі Львова
  • Швидка доставка в будь-яке місто України
  • Професійна консультація
  • Широкий вибір способів оплати
  • Цікаві акції та вигідні розпродажі

Також, ви завжди можете звернутися до нас, якщо у вас виникне необхідність в ремонті або сервісному обслуговуванні вашого смартфона.


Проте, ми все ж не можемо заперечувати той факт, що рано чи пізно, можливість продажу iPhone 4 в Новому стані підійде до кінця і коли-небудь в недалекому майбутньому всі представлені товари в цьому розділі у нас закінчаться. Тому ми рекомендуємо поспішити скористатися наданою вам можливістю і купити айфон 4 за унікально низькою ціною, поки ці гаджети все ще є в наявності. Ми ж зробимо все, щоб ви залишилися задоволені не тільки самою покупкою, але і нашим сервісом. Просто зателефонуйте нам, оформіть покупку прямо на сайті, або напишіть на електронну пошту - і чекайте «яблучка» в своїй кишені.