iPhone 5cПоказано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

iPhone 5c

Недорогі і надійні - iPhone 5с

Сьоме покоління смартфонів від Apple охарактеризувалося тим, що його представляли одразу дві моделі - iPhone 5c і iPhone 5s, які відрізнялися деякими особливостями і характеристиками. Ціна iPhone 5c була нижче, ніж у свого побратима по поколінню, і забезпечувалася вона використанням полікарбонатного, а не алюмінієвого корпусу. При цьому за словами користувачів, на характеристиках Apple iPhone 5c ціна ніяк не позначається - високоякісний полімер був настільки ж стійким як до механічного впливу, так і до стирання.


Де купити новий оригінальний iPhone 5c

На жаль, випуск iPhone 5c з недавнього часу був повністю припинений, проте, це не означає, що вам доведеться купувати в обов'язковому порядку лише вживану модель. В асортименті нашої торгової мережі Apple Family ви зможете знайти оригінальний новий Айфон 5ц, який, при цьому, буде коштувати набагато дешевше всіх сучасних моделей. Таким чином ви зможете одночасно насолодитися високою якістю і вивіреними дизайнерськими рішеннями Apple, показати всім оточуючим свій статус, а також просто заощадити свої кошти. Турбуватися про моральне старіння не варто - характеристик айфона 5ц буде достатньо не тільки для установки більшості сучасних додатків, але і, цілком може вистачити і на кілька років вперед, тому така покупка зможе стати обгрунтованою інвестицією на довгий час.


Детальніше про нашу торговельну мережу

Торгова мережа Apple Family хоче запропонувати своїм клієнтам максимально повні гарантії - тому ми працюємо не тільки в форматі інтернет-магазину. При бажанні, ви можете купити iPhone 5c в нашому звичайному магазині, де зможете наочно переконатися в якості і ідеальному оригінальному стані пропонованих нами старих моделей айфонів. Крім того, купуючи у нас ви отримаєте:

  • Можливість оформлення замовлення з будь-якого населеного пункту України
  • Швидку і надійну доставку
  • Якісну консультацію
  • Сервісне обслуговування та рекомендації щодо використання гаджетів
  • Можливість подальшої заміни пристрою
  • Вибір з безлічі різних способів оплати

 

Просто зателефонуйте нашим консультантам або відразу ж оформляйте замовлення на нашому сайті - вони в будь-якому випадку подзвонять вам для уточнення деталей. Ви обов'язково зможете переконатися в тому, що зробили правильний вибір і знайшли ідеальне місце, щоб купити iPhone 5c!