Сервісний центр


Уточнити пошук


Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Сервісний центр

Ми пропонуємо тільки якісний і швидкий ремонт техніки Apple, після якого ви не зможете відрізнити ваш відремонтований пристрій від щойно купленого, адже у нас працюють висококваліфіковані фахівці, професіонали своєї справи з багаторічним досвідом роботи. Техніка від Apple багато в чому відрізняється своєрідною структурою, тому не варто виконувати ремонт своїми силами так як це може погіршити, краще відразу звернутися до кваліфікованих спеціалістів. В ремонті використовуються тільки оригінальні запчастини, при потребі заміни, які доставляються прямо від виробника з гарантією. Apple Family є авторизованим сервісним центром, тому ми ретельно стежимо за якістю ремонту, який проводиться за допомогою спеціалізованого набору якісних і дорогих інструментів.

 

Наші фахівці зможуть здійснити кваліфікований ремонт будь-якої складності, усунення незначних неполадок, детальну діагностику і настройку вашого пристрою від Apple. Нам під силу все: заміна скла айфон, ремонт материнської плати, ремонт кнопки включення iphone і рухомих елементів пристрою, лагодження макбука і екранів Apple, ремонт динаміка, усунемо наслідки потрапляння рідини в пристрій, заміна матриці, корпусу, шлейфів і безлічі інших внутрішніх компонентів, відремонтуємо будь-який "яблучний" пристрій, включаючи iPhone, iPad, iPod і MacBook, що б не сталося, наші інженери вирішать вашу проблему максимально швидко. Ми гарантуємо високу якість виконаної роботи.

 

Одним з переваг сервісного центру Apple Family є адекватна, доступна ціна ремонту. Про якість наших послуг свідчать безліч задоволених клієнтів.Ми надаємо свої послуги по всій території України за допомогою служби доставки.